vaak gestelde vragen » Hoe kan ik betalen? Veel voorkomende vragen en bijbehorende antwoorden
Vind hier de informatie om u snel antwoord te geven op de meest voorkomende vragen. Deze vragenlijst hebben betrekking tot de webshop.
Heeft u een vraag en het antwoord is hierin niet te vinden, neem contact met ons op. Dankzij uw input zal deze pagina steeds meer informatie bevatten voor u.
• Kan ik om een knipstaaltje vragen?
Hoe kan ik betalen?
Online via internet
Met ons bestelsysteem kunt u via uw eigen bank online betalen. Dit kan via iDeal.
Overschrijven per bankgiro.
Het is ook mogelijk om het bedrag over te schrijven via de normale weg. Kies in het bestel systeem voor online betalen en schrijf het bedrag over dat vermeld staat op het factuur naar rekeningnummer 132 2452 05 o.v.v. het factuurnummer t.n.v. Hefra Meubelstoffeerderij v.o.f. Bodegraven. Tijdens het bestelproces krijgt u een e-mail toegezonden met de juiste instructies voor het overschrijven van het verschuldigde bedrag. Op de reguliere manier betalen kan het zijn dat het bedrag later binnen is. De verwerkings-tijd kan in deze soms oplopen tot 5 werkdagen. Zodra de betaling binnen is zal de bestelling in behandeling genomen worden.
Indien u vanuit het buitenland betaalt, heeft u ook de volgende gegevens nodig.
IBAN: NL32 RABO 0132 2452 05
BIC: RABONL2U
Afhalen
Bij de optie "afhalen", in het bestelsysteem dient u, mits anders is overeengekomen, het bedrag vooraf online te betalen. Meer info? lees de algemene voorwaarden • Komen de kleuren overeen als wat ik op mijn beeldscherm zie? • Hoe komt het dat als ik met mijn mobiel op uw site ingelogd ben en ik weer uitgelogd word? • Wanneer heb ik mijn bestelde goederen in huis? • Kan ik de producten bezichtigen? • Wat zijn de verzendkosten? • Hoe kan ik klant bij Hefra Meubelstoffeerderij worden? • Hoe weet ik of mijn bestelling goed is overgekomen?
|
Veilig betalen
Uw fournituren gemakkelijk te bestellen, veilig te betalen via iDeal. |
Uw gestoffeerde meubels betalen met uw pinpas. |
Klanten reviews
Philip en Dave uit Rotterdam schreef op 06-12-2008 |
| Bedankt voor de goede service en uw advies. We zijn erg blij met de aankoop.Komen zoals afgesproken terug. |
• Alle reviews lezen
|
|
Netwerk status
|
|